ORGANIC LIFE

 ‘’Organik bir trend değil; yaşam biçimidir.’’

 

Kozmetik, çok büyük bir hızla gelişen, daima son trendlerin takip edildiği, moda endüstrisinin de yakından ilgi duyduğu kocaman bir sektör.

 Mediko Kozmetik olarak bu büyük sektörün içinde fark yaratmak ve Türkiye kozmetik tüketicisi ile en iyi ürünleri buluşturmak adına başladığımız bu yolculukta önceliğimiz “sağlık” oldu. Bu nedenle çeşitli kimyasallarla oluşturulmuş, insan sağlığını tehdit eden kozmetik ürünler yerine organik olanı, yani gücünü bitkilerden alanı tercih ettik.

Temsilcisi olduğumuz uluslararası 6 büyük marka; Coola, Bare Republic, Sferangs, Druide, Zorah ve Hamadi kendi uzmanlık alanlarında dünyanın en iyileri arasında yer alıyor. Kişisel bakım, güneş ürünleri, bebek ürünleri ve cilt bakım kremleri gibi sıkça tüketilen bu ürünler organik sertifikaya sahip olmasının yanı sıra herhangi bir cilt rahatsızlığı olanlara bile doktorlar tarafından tavsiye ediliyor.

Mediko Kozmetik olarak amacımız mükemmel hizmet kalitesi ile tüketicilerimize katma değerinin en yüksek olduğu markaları kolay ulaşılabilme koşulu ile eczaneler vasıtasıyla ulaştırmak.

Organik kozmetik pazarının gelişimine katkıda bulunmak, müşteri memnunuyetine öncelik vermek, verilen hizmeti dünya standartları kalitesine çekmek ve satış&dağıtım ağını her geçen gün geliştirmek ise Mediko Kozmetik’in amaçları arasında.

 

Cildinizin şimdikinden daha çok değeri hak ettiğini düşünüyorsanız, siz de hemen organik kozmetik ile tanışın!